Türkiye’nin Lider Firması

RAKAMLARLA BARONESS

0
Yıllık Tecrübe
0%
Müşteri Memnuniyeti
0
Kurumsal Referans

Baroness; Mercan, Sultanhamam ve Tahtakale ’de yaşayan geleneksel esnaflık ruhunu Türk Sanayinin girişimci yüzü İSTOÇ’a taşımayı başarmış köklü firmalardan BARONESS İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  Baroness markası altında ürettiği pratik ev ve mutfak gereçleri ile kalite ve tasarım yönünden günümüz tüketici ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamıştır. Her geçen gün pazarda bilinirliğini artırdığı gibi kendini yenileyip geliştirmekte, ürün çeşitliliğini zenginleştirmektedir.

İnsanların hayatlarını kolaylaştırma amacıyla yola çıkan Baroness, çok kısa sürede vitrinlerde yer bulup tüketicinin ilgisine mazhar olmuştur. Yurtdışında da ilgi gören ürünler, bugün onlarca ülkede insanların kullanımına sunulmuştur. Önceliklerini kalite, dayanıklılık ve sağlık olarak belirleyen şirketimiz, tüketicinin bütçesini de düşünerek ürünlerinin pratik ve zarif olmalarının yanı sıra ekonomik olmalarına da gayret etmiştir.

Yılların tecrübesiyle oluşmuş vizyonu, işine gösterdiği özenle kazanılmış itibar ve güven şirketimizin yaslandığı, onu uluslararası pazarlara taşıyan en önemli dayanaklardır.

BARONESS İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yeni üretim yeri, tecrübeli üretim personeli ve ürün geliştirmeye verdiği yoğun emekle, Baroness markasının adından çok daha fazla söz ettireceğine ve bir dünya markası olacağına inanıyoruz.

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak ve zenginleştirmek için çalışırken müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliği başlıca amacımızdır.

Menü